Yaşam

Al Sancak Cengiz kimdir, onu kim canlandırmaktadır? Al Sancak dizisindeki Cengiz Uslu kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Emre Dinler kimdir, hangi dizide oynamıştır?

Al Sancak, Bozdağ Sinema imzalı, ilk bölümü 19 Ocak 2023’te yayınlanan, yönetmenliğini Can Emre’nin yaptığı, senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan’ın yazdığı aksiyon, askeri ve drama türünde bir Türk televizyon dizisidir. Peki Al Sancak Cengiz kimdir, kimdir, kimdir? Al Sancak dizisindeki Cengiz Uslu kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Emre Dinler kimdir, hangi dizide oynamıştır? Detaylar sizlerle…

AL SANCAK DİZİSİ CENGİZ KİMDİR?

Emre Dinler, Al Sancak dizisinde Cengiz Uslu karakterini canlandırmaktadır. Emre Dinlerzide dizide “Piyade Yüzbaşı Cengiz Uslu” karakterini canlandırıyor.

EMRE DİNLER KİMDİR?

Dizide Tahir karakteri ile ilk kez ekranlara inen güzel model Emre Dinler’i sizlerle tanıştıracağız. Emre Dinler, dizide Üsteğmen Yavuz Karasu’nun özel aksiyon ekibine yeni katılan ve Kelam dizisinde Tahir karakterine hayat veren Ajans Ronesans’ın oyuncusudur.

190 cm boyunda olan Emre Dinler 100-86-98 vücut ölçülerine sahip ve tam bir modeldir. 45 numara ayakkabı giyen Emre Dineler, siyah saçlı, yeşil gözlü ve buğday tenlidir. Emre Dinler modellik kariyerine 2013 yılında düzenlenen Miss&Mr Model of Turkey 2013’ün 3.’sü olarak başlamıştır.

Türkiye’nin en büyük yapımlarından birine Tahir karakteriyle dahil olan Emre Dinler’in dizi sektörüne güzel bir başlangıç ​​yaptığı söylenebilir. Yani daha önce hiç kamera ve çekim tecrübesi olmayan Emre Dinler’in Kelam dizisinde büyük bir başarı yakaladığı söylenebilir. Emre Dinler, Söz dizisinin yapımcısı Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’dan büyük destek aldı.

Emre Dinler şu anda Al Sancak dizisinde Cengiz Uslu karakterini canlandırmaktadır.

haskoyhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu