Ekonomi

Anadolu Isuzu Kuzey Makedonya’daki hakimiyetini pekiştirdi

Anadolu Isuzu, İştip Belediyesi’ne teslim ettiği Citiport 12m Dizel, Citibus AT, Novociti ve NOVO modelleriyle Kuzey Makedonya’daki hakimiyetini daha da güçlendirdi.

Markadan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, yurt içi pazarların yanı sıra ihracat pazarlarında da istikrarlı büyümesini sürdürüyor. 18 yıldır Türkiye’nin midibüs ihracat şampiyonu unvanını koruyan Anadolu Isuzu, yeni teslimatlarla Kuzey Makedonya pazarındaki hakimiyetini güçlendirdi.

Anadolu Isuzu, son olarak Ağustos ayında, 2019 yılından bu yana faaliyet gösterdiği Kuzey Makedonya’nın İştip Belediyesi’ne yeni araç teslimini gerçekleştirdi.

Citiport 12m Dizel, Citibus AT, NovoCiti ve NOVO model araçların Kuzey Makedonya’ya teslimatında; İştip Belediye Başkanı Ivan Jordanov, Anadolu Isuzu Makedonya bayisi AUTOMAKEDONIJA yetkilileri, yerel halk ve basın mensuplarının katılımıyla tören gerçekleştirildi.

Isuzu otobüs ve midibüsler yolcu taşımacılığına farklı bir boyut getiriyor

Anadolu Isuzu’nun Çayırova’daki “akıllı fabrika” özelliğine sahip modern tesislerinde, ‘Kişiye Özel Üretim’ yöntemiyle ve yüzde 70’e varan yerli üretim oranıyla ürettiği çevre dostu, konforlu ve çağdaş midibüs ve otobüsler, birçok ülkede başarıyla hizmet veriyor. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çağdaş şehirleri. verir. Yolcu taşımacılığına farklı bir boyut getiren araçlar, kurumların yatırım ve işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltmalarına olanak sağlıyor.

Isuzu’nun Novo, Novo Ultra, Citiport ve NovoCiti, Citiport, Citibus AT serisi araçları, güçlü ve yüksek performanslı motorları, gelişmiş konfor ve güvenlik özelliklerinin yanı sıra yüksek çeviklik ve hareket kabiliyetleri ile belediyeler ve ulaşım operatörleri tarafından tercih ediliyor.

sarivelilerhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu