Haber

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Muhtarlar Günü’nü özel kutlama yemeğiyle kutladı

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Ulusal Yas nedeniyle ertelenen Muhtarlar Günü dolayısıyla Safranbolu Belediyesi Sosyal Tesislerinde özel kutlama yemeği düzenledi.

Köy ve merkez mahalle muhtarlarının katılımıyla düzenlenen programda konuşan Önder Köse, “Muhtarlarımızla hemen hemen her ay görüşüp istişarede bulunduk ve olumlu sonuçlarını birlikte gördük. Sizler aslında görev alanlarınızda Belediye Başkanısınız. Tebrik ediyorum.” Her birinizin gününü kutluyor, bundan sonra çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” “Keşke” dedi.

19 Ekim Muhtarlar Günü’ne özel olarak yapılması planlanan kutlama programı, Türkiye’de ilan edilen 3 günlük Ulusal Yas nedeniyle ertelendi. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, dün akşam Safranbolu Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde Muhtarlar Günü’ne özel olarak düzenlenen yemekte muhtarlarla bir araya geldi.

Programa Safranbolu Muhtarlar Derneği Lideri Şahin Yavuz, Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Ragıp Tunç ve Safranbolu muhtarları yoğun katılım gösterdi. Safranbolu Muhtarları Derneği Lideri Şahin Yavuz ile Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Ragıp Tunç da yaptıkları konuşmada, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin düzenlediği kutlama yemeğinden dolayı teşekkürlerini iletti. Önder Köse konuşmasında, “Neredeyse her ay muhtarlarımızla bir araya gelip istişarede bulunduk ve olumlu sonuçlarını hep birlikte gördük. Sizler aslında görev alanlarınızda Belediye Başkanısınız. Her birinizin gününü kutluyor, başarılar diliyorum.” Bundan sonra çalışmalarınızda size teşekkür ediyorum.” kullanılmış.

Program, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin Safranbolu’daki tüm muhtarlar için hazırladığı özel ikram sunumu ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi. – KARABÜK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu