Haber

Spor okullarında kış dönemi başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen kış dönemi sporokullar bu yıl da öğrencilerini ağırlamaya başladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ücretsiz spor okulları, her yıl olduğu gibi 2023-2024 döneminde de yaklaşık 50 bin çocuğu sporla tanıştırmayı hedefliyor. Ayrıca Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Okullarında yetişen minik sporculara Eurofit testleri uygulanıyor, çocuk ve gençlerde yeteneğin tespiti ve değerlendirilmesi sonucunda yetenekli sporcular belirlenerek başta Kağıtspor olmak üzere spor kulüplerine yönlendiriliyor.

9 branşta Kış Dönemi Spor Okulları: Başiskele Vezirçiftliği Spor Salonu, Çayırova Hasan Tahsin Ortaokulu Spor Salonu ve İstiklal Ortaokulu Spor Salonu, Darıca Bağlarbaşı Spor Salonu, Derince Şehit Osmangazi Çetingöz Spor Salonu, Gebze GEBZESEM Spor Salonu, Gebze Rehber Gençlik Merkezi ve Gebze Kapalı Spor Salonu. Olimpik Yüzme Havuzu, Gölcük Barbaros Hayrettin Paşa Bilgievi ve Mücahit Tunçbilek Spor Salonu, İzmit SEKASEM Spor Salonu, 50. Yıl Spor Salonu ve Vinsan Jimnastik Spor Salonu, Kandıra Spor Salonu, Karamürsel Belediyesi Spor Salonu ve Lütfü Hınçal Spor Salonu, Kartepe Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Spor Salonu, Körfez Naim Süleymanoğlu Spor Salonu Kocaeli halkının hizmetinde olacak. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu