Haber

Barış Karadeniz: “13.Cumhurbaşkanı’nın Kemal Kılıçdaroğlu olacağına inancım sonsuz”

MUSTAFA USTASI

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, “İkinci turdan çok umutluyum. Türkiye’nin ihtiyacı olan 13. Cumhurbaşkanının, Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu olacağına inancım tam” dedi.

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, 28 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminde ikinci tür oylamaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

“GÖVDEYE GİTMEYEN SEÇMENLER İŞTE OLMALIDIR”

Barış Kara dedi ki:

“Bana oy veren, vermeyen tüm Sinoplulara teşekkür ediyorum. Bir dönem daha milletvekili oldum. Sinoplu hemşerilerimi ayırmadan aynı yolda devam edeceğim. 28. Dönem TBMM’de.Orta tıpta güzel olacağını düşünüyorum.Keşke 1.kez bu işi aynı cinste bitirebilseydik sadece bizim seçmenimiz bu yolu tercih etti.Artık insanların yürürken büyük bir beklentisi olduğunu görüyoruz. Ben ikinci tipten çok umutluyum.Türkiye’nin ihtiyacı olan 13.Cumhurbaşkanı’nın Genel Önderimiz Kemal Kılıçdaroğlu olacağına inancım tamdır.Çok sahip çıkmamız gereken bir süreçtir.Oyumuza sonuna kadar sahip çıkacağız. Oy kullanmayan önemli bir kesim de var, onları da sandığa davet ediyorum, çünkü bu ülkemizin ikinci 100. seçimi, sandığa gelmeyen seçmenler kesinlikle sandıkta ülkenin iradesini ortaya koyuyor. Onu koymak için oy kullanması gerektiğine inanıyorum.”

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu